Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie mestského zastupiteľstva

Komisia ekonomicko – investičná

Predseda: Ing. Peter Turčány

Členovia: Ing. Alexander Kluska, Rastislav Froľo, Ing.Ľubomír Kapalka,Ing. Roman Simonides, Pavol Antal, Ing. Tibor Gavorník

Zapisovateľka: Janka Šovčíková

 

Komisia športu a mládeže

Predseda: Roman Pavlík

Členovia: Daniel Vričan, Peter Bujna, Dušan Malata, Aleš Ondruš, Ing. Marek Ďördík, Ing. Branislav Šteuček

Zapisovateľka: Mgr. Zuzana Chorváthová

 

Komisia kultúry a školstva

Predseda: PaedDr. Slávka Sudorová

Členovia: Mgr. Gabriela Očkajová, PaedDr. Ľubica Nechalová, PhD., Bc. Tibor Lettrich, Mgr. Vladimíra Hádeková

Zapisovateľka: Mgr. Mária Hrušková

 

Komisia sociálno- zdravotná

Predseda: MVDr. Marta Máliková

Členovia: Igor Šupolík, Milada Piliarová, Alena Nemcová, Renáta Klúčiková

Zapisovateľka: Mgr. Ľudmila Lukáčová

 

Komisia pre životné prostredie a verejný poriadok

Predseda: Dušan Vojtek

Členovia: Mgr. Dušan Gabriel, Milan Kováč, Peter Petrovič st., Vladimír Žila

Zapisovateľ: Ing. Michal Síkeli

 

Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií

Predseda: MVDr. Marta Máliková

Členovia: Mgr. Dušan Gabriel, Daniel Vričan, Rastislav Froľo

 

Komisia rozvoja bývania

Predseda: Miroslav Tribulík

Členovia:  PaedDr. Slávka Sudorová, Rastislav Froľo, Milan Kováč, Igor Šupolík

Zapisovateľ: Tibor Hogh

 

Komisia pre rozvoj mestskej časti Dolná Štubňa

Predseda: Mgr. Dušan Gabriel

Členovia: Peter Petrovič st., Alena Nemcová (zapisovateľka), Ján Petrovič, Alena Hromadová

 

Komisia pre rozvoj mestskej časti Turčiansky Michal

Predseda: Bc. Tibor Lettrich

Členovia: Milan Fidrik, Ján Antal, Vladimír Považan, Zuzana Kramarčíková, Elena Klocháňová

 

Komisia pre rozvoj mestskej časti Diviaky

Predseda: Ing. Peter Turčány

Členovia: Dušan Vojtek, Ľudovít Krampe, Tatiana Babišová (zapisovateľka), Emília Šimová, Ľubica Verešová

 

Komisia pre rozvoj mestskej časti Horné Rakovce

Predseda: Miroslav Tribulík

Členovia: MVDr. Marta Máliková (zapisovateľka), Rastislav Froľo, Roman Pavlík, Branislav Rešetár, Ján Frlička ml., Ján Kleskeň

 

Komisia pre rozvoj mestskej časti Turčianske Teplice I.

Predseda:  Daniel Vričan

Členovia: PaedDr. Slávka Sudorová, Ing. Alexander Kluska, Jaroslav Oravec, Ing. Andrea Roháčiková, Vladimír Piško, Mgr. Mária Šuhajová

 

Komisia  pre rozvoj mestskej časti Vieska

Predseda: Milan Kováč

Členovia: Igor Šupolík, Ing. Peter Heško, Juraj Kleskeň, Janka Šovčíková (zapisovateľka)

 


 

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

webygroup

Deutch version
English version
Úvodná stránka