Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Teplické zvesti

Cenník inzercie v Teplických zvestiach platný od septembra 2015

Mestské zastupiteľstvo v Turčianskych Tepliciach na svojom zasadnutí dňa 24. 9. 2015 schválilo uznesením č. 123/2015 cenník inzercie publikovanej v Teplických zvestiach.

Reklama nekomerčného charakteru (zvyčajne oznamy) bude umiestňovaná bezplatne. Týka sa to iba Mesta Turčianskych Teplíc, organizácií v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta (školy na území mesta vrátane PaSA), mestských obchodných spoločností (Technické služby Turčianske Teplice, s.r.o.), zdravotníckych, sociálnych a charitatívnych organizácií a združení.

Komerčné oznamy Mesta Turčianskych Teplíc a Technických služieb Turčianske Teplice, s.r.o. (Verejné obchodné súťaže a pod.), budú umiestňované tiež bezplatne.

Redakcia Teplických zvestí má právo prideliť reklamný priestor aj bártrovým spôsobom, a to na základe písomnej dohody.

Podklady k reklame je potrebné doručiť do termínu uzávierky novín, t.j. vždy do 25. dňa v danom mesiaci, buď osobne do kancelárie OKaŠ (2. poschodie MsÚ, č. dv. 52) alebo poslať mailom na peter.proksa@turciansketeplice.sk. Textové podklady dodávajte, prosím, napísané v textovom editore. Obrázky, fotky, logá a pod. vo formátoch jpg, tiff, png, cdr, pdf, eps v CMYK modeli.

Cenník reklamy vo formáte pdf si môžete stiahnuť nižšie. Ceny sú uvádzané s DPH.
 


 

Teplické zvesti - r. 2004 - č. 1

Január 2004

obalka_.jpgVážení spoluobčania!
Opäť tu máme nový rok. Rok 2004. Rok, ktorý bude pre Slovenskú republiku a pre nás všetkých viac ako len obyčajným a bežným rokom. Očakávania spojené so vstupom Slovenska do Európskej únie sú veľké - v dobrom i v zlom. Musíme sa s tým vysporiadať tak, ako všetky krajiny pred nami. Pôjde najmä o reformy, ktoré sa v mnohých prípadoch môžu zvrhnúť len na bohapusté zvyšovanie cien a životných nákladov a ktoré už začínajú vstupovať do života. Bolestne a nesmelo sa už začínajú ozývať i ľudia - tí, ktorým sa nechce pracovať a ktorí využívajú a mnohokrát zneužívajú sociálny systém štátu, ale aj tí, ktorí pracovať chcú a vedia, tí, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť a život ich rodín. Práve títo sa začínajú pýtať - ako ďalej?!
Rok 2004 dá odpovede na viacero otázok - politických, spoločenských i ekonomických, ktoré sa dotýkajú nás všetkých. Už dnes je viac ako pravdepodobné, že pozícia miest a obcí sa nezlepší, skôr opak bude pravdou. A to si dovolím tvrdiť, že získať financie pre mesto a riešenie jeho základných potrieb sme vždy vedeli. Ľudia už dnes hľadajú a požadujú od miest a obcí to, čím sú zaťažovaní zo strany štátu, a tento proces sa ešte neskončil.
Aj malí a strední podnikatelia budú musieť vyvinúť oveľa väčšie úsilie na to, aby uhradili zvýšené náklady na prevádzku svojich firiem, aby eliminovali dopad zníženej kúpnej sily obyvateľstva. Nie daň z príjmu bude pre nich tou podstatnou položkou. Bude pokračovať tlak na cenu práce. Na úvod roka akési pochmúrne vízie, čo poviete?! Budem však prvý, ktorý vyjadrí radosť, ak sa ukáže, že som sa mýlil, že to nebola pravda. Budem šťastný, ak tieto moje slová, aj keď nie pre všetkých, tak aspoň pre drvivú väčšinu vás, občanov nebudú pravdivé. Želám si, aby sme všetci našli veľa síl a pevného ducha prekonať všetky nepriaznivé okolnosti, aby sme našli cestu, ako sa presadiť a žiť dôstojne. Dôstojne z ekonomickej, spoločenskej, kultúrnej i ľudskej stránky, tak ako si to vyžaduje rok 2004 a ako to od nás očakáva a predpokladá aj prísna, ale v mnohom sociálnejšia a humánnejšia Európa.
Do nového roka 2004 vám chcem, vážení spoluobčania, zaželať veľa zdravia, osobnej i rodinnej pohody a veľa toho obyčajného ľudského šťastia.
Pekný rok 2004.

Ing. Jozef Turčány
primátor mesta


 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup

Deutch version
English version
Úvodná stránka