Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Teplické zvesti

Cenník inzercie v Teplických zvestiach platný od septembra 2015

Mestské zastupiteľstvo v Turčianskych Tepliciach na svojom zasadnutí dňa 24. 9. 2015 schválilo uznesením č. 123/2015 cenník inzercie publikovanej v Teplických zvestiach.

Reklama nekomerčného charakteru (zvyčajne oznamy) bude umiestňovaná bezplatne. Týka sa to iba Mesta Turčianskych Teplíc, organizácií v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta (školy na území mesta vrátane PaSA), mestských obchodných spoločností (Technické služby Turčianske Teplice, s.r.o.), zdravotníckych, sociálnych a charitatívnych organizácií a združení.

Komerčné oznamy Mesta Turčianskych Teplíc a Technických služieb Turčianske Teplice, s.r.o. (Verejné obchodné súťaže a pod.), budú umiestňované tiež bezplatne.

Redakcia Teplických zvestí má právo prideliť reklamný priestor aj bártrovým spôsobom, a to na základe písomnej dohody.

Podklady k reklame je potrebné doručiť do termínu uzávierky novín, t.j. vždy do 25. dňa v danom mesiaci, buď osobne do kancelárie OKaŠ (2. poschodie MsÚ, č. dv. 52) alebo poslať mailom na peter.proksa@turciansketeplice.sk. Textové podklady dodávajte, prosím, napísané v textovom editore. Obrázky, fotky, logá a pod. vo formátoch jpg, tiff, png, cdr, pdf, eps v CMYK modeli.

Cenník reklamy vo formáte pdf si môžete stiahnuť nižšie. Ceny sú uvádzané s DPH.
 


 

Teplické zvesti - r. 2003 - č. 12

Teplické ZVESTI 12 Vianočné číslo

obalka.jpgOpäť je tu obdobie, keď začíname bilancovať uplynulý rok, hodnotiť vykonanú prácu a pripravovať sa na prežitie najkrajších sviatkov v roku - Vianoc.
V práve sa končiacom roku som aj ja ako primátor mesta musel vynaložiť omnoho viac úsilia a energie na plnenie mojich pracovných povinností, častejšie ako v predchádzajúcich rokoch som bol nútený cestovať na štátne inštitúcie a úrady, a tak nebolo toľko príležitostí na stretnutia s vami, občanmi Turčianskych Teplíc. Veľmi sa vám za to ospravedlňujem a zároveň vám chcem prisľúbiť, že v budúcnosti sa budem snažiť zariadiť si moje pracovné povinnosti tak, aby sme spoločne mohli vyriešiť čo najviac problémov, ktoré trápia nielen vás, obyvateľov nášho mesta, ale aj jeho návštevníkov a kúpeľných hostí.
Keďže však popri práci sa treba venovať aj vašim rodinám, prežívať spolu chvíle sviatočné, chcem vám zaželať v nadchádzajúcich sviatkoch pokoja a mieru čo najviac radosti, rodinného šťastia, aby ste ich prežili v kruhu svojich najbližších pri rozžiarených vianočných stromčekoch a pri stoloch plných hojnosti.

Ing. Jozef Turčány, primátor mesta


 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup

Deutch version
English version
Úvodná stránka